Vanaf 5 januari 2027 start ECT met de handhaving van de verplichte veiligheidstoets voor chauffeurs. Chauffeurs die de veiligheidstoets niet succesvol hebben afgerond, krijgen vanaf dat moment geen toegang meer tot de ECT Delta- en ECT Euromax terminal.

De uiterste datum voor het behalen van de veiligheidstoets is verplaatst naar 5 januari 2027. Hierdoor krijgen chauffeurs extra tijd om aan de verplichting te voldoen.

Leg de veiligheidstoets af op Maasvlakte Plaza

Chauffeurs kunnen de verplichte veiligheidstoets afleggen bij de XS-Kiosk van Secure Logistics op ons Servicepunt Maasvlakte Plaza. Dit is mogelijk van ma t/m vrijdag van 08:15 tot 16:45 uur. 

 

Wij adviseren chauffeurs om niet tot het laatste moment te wachten en langs te komen om de toets te maken. 

Chauffeurs die de veiligheidstoets al succesvol hebben afgelegd, hoeven op dit moment geen aanvullende actie te ondernemen. Voor deze groep zal de geldigheidsduur van de behaalde veiligheidstoets worden aangepast, zodat deze aansluit op de nieuwe ingangsdatum van de handhaving. Nadere informatie hierover volgt op een later moment.

 

Meer informatie over de veiligheidstoets en de instructievideo is te vinden op de website van ECT.

 

Voorkom dat je vanaf 5 januari voor een gesloten poort staat en plan de veiligheidstoets op tijd in.

Nieuwsbrief

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief.

Wat is op jou van toepassing?
𝗢𝗻𝘇𝗲 𝘄𝗲𝗯𝘀𝗶𝘁𝗲 𝗶𝘀 𝘄𝗲𝗲𝗿 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲!

Onze website www.secure-logistics.nl is weer beschikbaar nadat wij deze uit voorzorg tijdelijk offline hadden gehaald vanwege de gemelde PHP-kwetsbaarheden.

Onze software is niet geraakt door deze kwetsbaarheden, waardoor er geen impact is geweest op onze dienstverlening. Onze diensten zijn steeds veilig en volledig beschikbaar gebleven.

Bedankt voor je geduld en vertrouwen.

Laatste plaatsen voor onze klantenmiddag op 6 oktober!

Vraag jij namens jouw transportbedrijf CargoCards aan? Praat dan op 6 oktober met ons mee over de toegang van de toekomst. Let op: deze middag is in het Nederlands.