Gebruikers met beschadigde vingers kunnen problemen ondervinden bij het registreren van hun vingerafdruk. Dit is ook de reden waarom er twee vingers worden afgenomen bij het registratieproces. Door twee vingers te registreren, vergroten we de kans op een succesvolle verificatie, zelfs als één van de vingers beschadigd is. 

Wij adviseren een acceptatielocatie met biometrie om alternatieve verificatiemethoden aan te bieden voor kaartgebruikers met beschadigde vingers, zoals het inschakelen van een medewerker voor handmatige verificatie in dergelijke gevallen. 

qweqweqweqwe
Nieuwsbrief

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws? Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief.

Servicemelding: gepland onderhoud 7 oktober 2025

In verband met onderhoud aan onze servers zijn XS-ID Online, het TCVT-RA Register, het WLS en het Deltalinqs Examenregister op dinsdag 7 oktober 2025 van 18:00 tot 18:30 uur tijdelijk niet beschikbaar. Onze excuses voor het ongemak.