Volg dan de onderstaande stappen om een certificaat toe te voegen:

  • Log in op XS-ID Online.
  • Ga naar ‘XS-ID gebruikers’ en klik op de desbetreffende gebruiker.
  • Kies bij ‘Trainingen en instructies’ voor ‘Trainingen of instructies wijzigen’. 
  • Importeer alle certificaten uit het register. Klik op ‘Volgende’ en dien de aanvraag in.
  • De kaartgebruiker moet nu de aanvraag in XS-ID Online controleren.  De kaartgebruiker ontvangt hierover een e-mail. 
  • In het beginscherm in XS-ID Online ziet de gebruiker een  melding met het verzoek om de gegevens te controleren en de voorwaarden te 
    accepteren.
  • Is de kaartgebruiker akkoord? Klaar! De behaalde certificaten zijn dan toegevoegd aan het XS-ID! Nu is het nog aan de kaartgebruiker om naar een van onze activeerlocaties te gaan om het certificaat toe te voegen aan de toegangspas.

 

Voeg je een ADR-certificaat toe? Dan is het noodzakelijk dat de ADR-certificaten per classificatie worden toegevoegd. Dit wil zeggen dat er altijd eerst een ADR-basis certificaat moet worden toegevoegd voordat er een ADR Class 1, ADR Class 7 of ADR Tanks kan worden toegevoegd.

qweqweqweqwe
Aangepaste openingstijden servicepunt Maasvlakte Plaza 🐣

Op Tweede Paasdag (21 april) zijn wij gesloten. Onze excuses voor het ongemak. Fijne Pasen!